BESØKSADRESSE

Røyseveien 41, 3530 Røyse

RING OSS

31 01 88 00

SEND OSS EN MELDING

Bruk kontaktskjemaet

BESØKSADRESSE

Røyseveien 41, 3530 Røyse

POSTADRESSE

Postboks 124, 3529 Røyse

RING OSS

31 01 88 00

VÅRE ANSATTE

Birgit Philipsen

Generalsekretær / Country Director

Telefon: +47 31 01 88 10 Mobil: +47 919 12 136 E-post: birgit.philipsen@adranorge.no Kontor: Vik senter, Røyse

Gry Haugen

Kommunikasjonsrådgiver / Communication Director

Telefon: +47 31 01 88 03 Mobil: +47 410 47 384 E-post: gry.haugen@adranorge.no Kontor: Vik senter, Røyse

Danilo Avileis

Økonomisjef / Finance Director

Telefon: +47 31 01 88 09 E-post: danilo.avileis@adranorge.no Kontor: Vik senter, Røyse

Margit Wærn

Programsjef / Program Director

Telefon: +47 31 01 88 05 E-post: margit.warn@adranorge.no Kontor: Vik senter, Røyse

Britt Celine Oldebråten

Programrådgiver / Program Advisor

Telefon: +47 31 01 88 06 E-post: britt.celine.oldebraten@adranorge.no Kontor: Vik senter, Røyse

Jonathan Telfer

Programrådgiver / Program Advisor

Telefon: +47 31 01 88 04 E-post: jonathan.telfer@adranorge.no Kontor: Vik senter, Røyse

Lena Søderstrøm Olsen

Programrådgiver / Program Advisor

Telefon: +47 31 01 88 07 E-post: lena.olsen@adranorge.no Kontor: Vik senter, Røyse

Sabrina Quadros

Programrådgiver / Program Advisor

Telefon: +47 31 01 88 00 E-post: sabrina.quadros@adranorge.no Kontor: Vik senter, Røyse

Sylvi Bunken

Regnskapsfører / Accountant

Telefon: +47 32 16 16 79 E-post: sylvi.bunken@adventist.no Kontor: Vik senter, Røyse

Solveig Krusholm

Giver- og Hjelpeaksjonskontakt

Telefon: +47 32 16 66 78 E-post: solveig.krusholm@adventist.no Kontor: Vik senter, Røyse

ADRA Norges styre

Fra venstre: Finn Eckhoff, Øystein Leknes, Bjørn Knutsen, Solveig Norheim Andersen, Iselin Fjeld (avtroppende 2016), Birgit Philipsen (Generalsekretær), Vidar Keyn (Styreleder), Tore Molstad Andresen

KONTAKTSKJEMA

Kontakt
Fornavn
Etternavn
Sending

FINN OSS